آزمون استخدامی

شرکت‌ پتروشیمی مارون

 

با استعانت از خداوند متعال شرکت‌ پتروشیمی مارون واقع در استان خوزستان، شهرستان بندرماهشهر، منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندرماهشهر، در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود را از بین متقاضیان مرد بومی واجد شرایط بومی استان خوزستان پس از کسب موفقیت در آزمون‌های کتبی (عمومی و تخصصی)، مصاحبه تخصصی رفتاری و اخذ نتایج معاینات پزشکی، مطابق با قوانین و مقررات کار (مقررات اداره کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندرماهشهر) و تامین اجتماعی و بر اساس شرایط ذکر شده در این آگهی و دفترچه راهنما از طریق شرکت پیمانکاری(ارکان ثالث) دعوت به همکاری­ نماید.


اطلاعیه شماره یک

بدینوسیله به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی مارون می رساند مهلت ثبت نام تا ساعت ۰۸:۰۰ صبح روز سه شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ تمدید گردید.

 

اطلاعیه شماره ۲

به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی مارون می‌رساند که نتایج چند برابر ظرفیت استخدامی رسته های شغلی در وبگاه autazmoon.ir در دسترس می‌باشد.

پذیرفته‌شدگان این مرحله لازم است با مراجعه به وبگاه مذکور نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه مصاحبه تخصصی-رفتاری اقدام و با توجه به برنامه‌ریزی اعلام شده در کارت ورود به جلسه مصاحبه، به دانشگاه صنعتی امیرکبیر(واحد دانشگاهی ماهشهر) مراجعه نمایند.

 

 

 


 


آزمون استخدامی

گروه ملی صنعتی فولاد ایران

در قالب شرکت بازرگانی و صنعتی شفق راهیان اکسین

 

شركت صنعتی و بازرگانی شفق راهيان اكسين به عنوان تامين كننده نيروی انسانی مجموعه عظيم گروه ملی صنعتی فولاد ايران، در نظر دارد جهت تكميل كاركنان اين شركت، در چارچوب قوانين و مقررات داخلی و براساس شرایط ذکر شده در این آگهی و دفترچه راهنما اقدام به جذب نيروی انسانی نمايد.

 

اطلاعیه شماره ۱ (اصلاحیه افزایش رشته‌های مجاز به ثبت نام در مقطع دیپلم):

در مقطع دیپلم آزمون استخدامی، علاوه بر رشته‌های قید شده در دفترچه آگهی، دارندگان دیپلم رشته‌های عمران، ذوب فلزات، ساخت و تولید، سیم‌پیچی، ماشین‌آلات و ماشین‌ابزار نیز مجاز به ثبت نام در آزمون می‌باشند.

 

اطلاعیه شماره ۲ (اعلام مفاد دروس تخصصی آزمون کتبی):

لازم به ذکر است مفاد دروس عمومی در دفترچه آگهی قید گردیده است.

دریافت فایل مفاد دروس تخصصی آزمون کتبی

 

اطلاعیه شماره ۳ :

بدینوسیله به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی گروه صنعتی فولاد در قالب شرکت بازرگانی و صنعتی شفق راهیان اکسین می‌رساند بنابر در خواست‌های واصله مهلت ثبت نام تا ساعت ۸ صبح مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ تمدید می‌گردد.

 

اطلاعیه شماره ۴:

بدینوسیله به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی گروه صنعتی فولاد در قالب شرکت بازرگانی و صنعتی شفق راهیان اکسین می‌رساند آندسته از داوطلبانی که تاکنون نسبت به تکمیل ثبت‌نام خود اقدام ننموده‌اند(واریز وجه ثبت‌نام-ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و ... ) حداکثر تا روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ ساعت ۱۱:۰۰ صبح نسبت به تکمیل موارد مذکور اقدام نمایند.

 

اطلاعیه شماره ۵: 

بدینوسیله به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی گروه صنعتی فولاد در قالب شرکت بازرگانی و صنعتی شفق راهیان اکسین می‌رساند زمان آزمون کتبی از روز ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ به تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ ساعت ۱۴:۰۰ تغییر یافت. همچنین کارت ورود به جلسه داوطلبان از ساعت ۱۸ مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ قابل دریافت می‌باشد.

 

اطلاعیه شماره ۶: 

قابل توجه داوطلبانی که در آزمون فوق شرکت نموده اند ولی تاکنون موفق به پرداخت هزینه ثبت نام نگردیده‌اند می‌رساند تا پایان روز ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ نسبت به پرداخت وجه از طریق لینک زیر اقدام نمایند.

لینک پرداخت وجه

بدیهی است در صورت عدم پرداخت وجه ثبت نام، در هر مرحله از آزمون ثبت نام شما در آزمون ملغی می‌گردد.


اطلاعیه شماره ۷ :

به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی شرکت شفق راهیان اکسین می‌رساند نتایج مرحله کتبی آزمون فوق طی این هفته ( ۲۱ اسفند ماه ۱۴۰۱ لغایت ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ) و از طریق  همین سامانه به اطلاع داوطلبان گرامی خواهد رسید.

 

داوطلبان می‌توانند در صورت داشتن هرگونه سوال از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۴:۰۰ در روزهای غیرتعطیل با شماره‌های ۱۷-۶۴۵۴۵۵۱۶-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.


 


 {{r.Name|farsi}}

شروع ثبت نام: {{r.RegStart|farsi}}
خاتمه ثبت نام: {{r.RegFinish|farsi}}
شروع ویرایش: {{r.EditStart|farsi}}
خاتمه ویرایش: {{r.EditFinish|farsi}}
شروع پیگیری ثبت نام: {{r.TrackningStart|farsi}}
خاتمه پیگیری ثبت نام: {{r.TrackningFinish|farsi}}

 {{r.Name|farsi}}